فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت با بیان اینکه در روز 13 آبان شعار مرگ بر امریکا باید طنین انداز شود؛ بیان داشت: آمریکا در اوج پیروزی انقلاب اسلامی ایران به صورت دائم در حال توطئه علیه ایران بوده است.

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت، گفت: یوم الله 13 آبان رویدادی مهمی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران می باشد.

سرهنگ آدینه وند، روحیه ی استکبارستیزی را یکی از دستاوردهای 13آبان دانست و اظهار کرد: سه رویداد مهم تبعید حضرت امام، تسخیر لانه جاسوسی و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی از رویدادهای 13 آبان می باشد.

وی با بیان اینکه در این روز شعار مرگ بر امریکا باید طنین انداز شود؛ بیان داشت: آمریکا در اوج پیروزی انقلاب اسلامی ایران به صورت دائم در حال توطئه علیه ایران بوده است.

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت، ضمن اشاره به اینکه شعار مرگ بر آمریکا به معنای مرگ بر مردم نیست؛ تصریح کرد: شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر سیاست ها و استکبار جهانی است.

سرهنگ آدینه وند، ضمن اشاره به جنایات آمریکا علیه ایران، گفت: آمریکا دارای پیشنیه ی بدی نسبت به مردم ایران می باشد.

وی نقش آمریکا در طراحی کودتای 28 مرداد، نقش امریکا در راه اندازی سازمان مخوف ساواک، طراحی کشتار دانش آموزان در جلوی سردر دانشگاه آبان در 13 آبان 1357، حمایت از گروه های ضد انقلاب، حمله ی نظامی به طبس در اردیبهشت 1359 و تشدید تحریم های اقتصادی را گوشه ای از جنایات آمریکا در حق ایران برشمرد و اظهار کرد: ولایت پذیری مردم جمهوری اسلامی مانعی در مقابل دستیابی آمریکا به اهداف شومش بوده است.

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت، بیداری اسلامی را از دستاوردهای ایران دانست و تصریح کرد: در روز 13 آبان حضور گسترده ی مردم رومشکان و کوهدشت و بخش های تابعه، مشتی محکم بر یاوه گویی های آمریکا می باشد.


بدون نظر

لینک ثابت - نوشته شده توسط هادی ابراهیمی در چهارشنبه سیزدهم آبان 1394 ساعت 16:1

طبقه بندی: اخبار